بازار خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

لباس یکبار مصرف بیمارستانی که از نیازهای روزانه بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی می باشند تا بتوانند محیط بهداشتی تر و سالم تری را برای بیماران و پزشکان فراهم نمایند. به همین جهت بازار خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران و سایر نقاط کشور بسیار پر رونق است و مشتریان می توانند انواع مختلفی از این لباس ها را در رنگ ها و کیفیت های مختلف با قیمت مناسب خریداری نمایند.

بازار خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

فروش عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف در رنگ های متنوع

فروش عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف در رنگ های متنوع بسیاری از تولید کنندگان لباس های بیمارستانی برای رفع نیاز بیمارستان ها و مراکز بهداشتی با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروهای کارآمد به دوخت انواع این محصولات در رنگ های متنوع می پردازند و آن را به طور عمده در اختیار این مراکز درمانی با قیمتی ارزان قرار می دهند.

معمولا این لباس ها با استفاده از بهترین پارچه های بیمارستانی تولید می گردند و از کیفیت بسیار بالا و دوخت بسیار تمیزی برخوردارند. زیرا آنچه که در لباس های بیمارستانی یکبار مصرف بسیار مهم است کیفیت و جنس آنها می باشد.
از آنجایی که این لباس ها را با هدف جلوگیری از انتقال عفونت، میکروب، ویروس استفاده می نمایند پس بهتر است از جنس بسیار مرغوب و کیفیتی درجه یک ساخته  شده باشند.
چنانچه این البسه کیفیت لازم را نداشته باشند موجب انتقال بیماری های ویروسی و عفونی خواهند شد و شاهد شیوع انواع و اقسام بیماری ها خواهیم بود.

بنابراین برای حفظ سلامتی بیمار، پزشکان و … و دفاع از سلامتی آنها و در نتیجه سلامتی جامعه بهتر است لباس های بیمارستانی و دستکش لاتکس بی رنگ  و دیگر تجهیزات مصرفی آن همچون ماسک، دستکش، کلاه یکبار مصرف، گان و … از کیفیت بسیار بالا برخوردار باشند تا از شیوع بیماری های جلوگیری نمایند.

بنابراین برای تهیه این محصول می توان آن را از تولیدکنندگان داخلی خریداری نمود چرا که این تولیدکنندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با تولید بهترین و مرغوبترین این لباس ها بتوانند در این زمینه به خود کفایی برسند و رضایت مشتریان را کسب کنند و به حفظ بهداشت بیمارستان ها و جامعه کمک فراوانی نمایند.

از آنجایی که لباس های بیمارستانی در ارتباط با بیمار و در دید آنها می باشد و بسیاری از بیماران برای بازیابی سلامتی خود احتیاج به روحیه ای بسیار بالایی هستند، بنابراین در تولید این لباس ها رنگ های متنوعی به کار گرفته شده است که از انواع رنگ لباس بیمارستانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لباس بیمارستانی یکبار مصرف سفید رنگ
 • لباس بیمارستانی یکبار مصرف  آبی
 • لباس بیمارستانی یکبار مصرف  سبز
 • لباس بیمارستانی یکبار مصرف  صورتی
 • لباس بیمارستانی یکبار مصرف  زرد

بزرگترین تولیدکننده انواع لباس بیمارستانی

بزرگترین تولیدکننده لباس بیمارستانی یکبار مصرف با استفاده از با کیفیت ترین پارچه های داخلی به ساخت این لباس ها می پردازند تا قیمت نهایی آنها نیز ارزان تر تمام شود.

معمولا این تولید کنندگان به بررسی نیاز بیمارستان ها، مراکز درمانی مختلف می پردازند و با به کار گرفتن بالاترین استانداردهای روز دنیا به تولید این البسه می پردازند.

آنچه که در تولید این لباس ها بسیار با اهمیت است رعایت بهداشت می باشد، با توجه به این که هدف از تولید این محصولات وارد شدن آنتها به محیط بیمارستان است به همین جهت باید عاری از هر گونه میکروب و ویروس باشند.

بنابراین این تولیدکنندگان برای تحقق بخشیدن به این اصل، به استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات مدرن پرداخته اند تا عملیات برش و دوخت این محصولات کاملا به صورت اتوماتیک انجام گیرد و با بکار گرفتن نیروهای انسانی کمتر بهداشت محیط بیشتر رعایت گردد و همچنین در سرعت تولید این محصولات نیز بالاتر رود.

بدین ترتیب هزینه تولید این محصولات بسیار پایین می آید و به همین جهت با قیمت مناسب تری به دست مشتریان می رسند.در این تولید های انواع مختلفی از لباس های بیمارستانی با کاربردهای مختلف تولید می شود که برخی از آنها را می توان این طور بیان کرد:

 • لباس اتاق عمل
 • لباس بیمار
 • لباس پزشک
 • لباس پرستار
 • لباس ایزوله
 • لباس خدمات
 • لباس بهیار

معمولا هر کدام از این لباس ها دارای سایزبندی های مختلفی می باشند و از جنس ها و رنگ های متنوعی نیز برخوردارند. مثلا مدلهای لباس بیمارستانی بیمار برای نوزادان، کودکان، بزرگسالان و … یکسان نیست.

برخی از این تولیدکنندگان نیز به تولید لباس های کاملا استریل می پردازند و آنها را در پک های مخصوص بسته بندی و به بازار عرضه می نمایند این تولیدکنندگان معمولا مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت داشته و از دستگاه های استریل سازی و مواد مرغوب در تهیه این لباس ها استفاده می نمایند.

خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف با دوخت عالی

خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف با دوخت عالی بسیاری از تولید کنندگان البسه بیمارستانی در تهیه این محصولات از دستگاه های کاملا پیشرفته استفاده می کنند و به همین جهت دوخت لباس های بیمارستانی توسط دستگاه انجام می گیرد.

معمولا این دستگاه ها باید به خوبی و براساس استانداردها و قوانین و اصول موجود به دوخت این لباس ها بپردازند.
به طوری که درزهای این البسه و خطوط آن از دوخت مناسبی برخوردار باشند تا به هنگام استفاده کادر پزشکی و بیمارستانی و بیماران دچار پارگی و آسیب نگردد.

معمولا برای تهیه این محصولات از پارچه های اسپان بند، فلامنت، فلامنت پنبه، اس ام اس و … می باشند و همچنین از مواد پتروشیمی در ساخت آنها استفاده می گردد به همین جهت این تولیدکنندگان باید مجوز لازم را به دوخت و استریل این لباس ها داشته باشند.

بنابراین لباس بیمارستانی یکبار مصرف با دوخت عالی از سوی بیمارستان ها، کلینیک های خصوصی و عمومی و … به طور عمده و جزء انجام می گیرد که می توان گفت فروش عمده این محصولات معمولا ارزان تر تمام می شود.
بسیاری از تولیدکنندگان این محصول نیز شرایطی را مهیا نموده اند که مشتریان علاوه بر خرید حضوری به صورت اینترنتی به تهیه این محصول بپردازند.
این تولیدی ها به راه اندازی سایت های خود به مشتریان کمک نموده اند تا بتوانند با مراجعه به این سایت ها انواع و اقسام البسه بیمارستان یکبار مصرف را در تنوع رنگ و سایز ها مشاهده نمایند و با توجه به نیاز خود به خرید آنها بپردازد.
که با توجه به حفظ واسطه ها میان تولید کنندگان این محصول و مصرف کنندگان آن لباس ها با قیمت بسیار به صرفه برای مشتریان ارسال می گردند. بهتر است به هنگام خرید این محصول به نکات زیر نیز توجه کنید:

 •  قیمت، نحوه دوخت و استریل بودن یا نبودن این محصول
 •  ضدآب ژاول بودن یا نبودن و مقاومت آن در برابر مواد برنده
 •  مقاومت در برابر کشش و سایش
 •  استحکام و دوام نوع پارچه
 • سبکی و راحتی و تهویه مناسب هوا وبدن نما نبودن آن
 •  استفاده از الیاف های بهداشتی ضد حساسیت و عایق در مقابل نفوذ آب

قیمت لباس پارچه ای بیمارستانی یکبار مصرف

برای بسیاری از مصرف کنندگان انواع البسه بیمارستانی یکبار مصرف همچون لباس های پارچه ای بیمارستانی، قیمت این محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد.

اما می توان گفت عوامل بسیار زیادی بر قیمت این البسه اثر می گذارد از شرایط و نوسانات بازارهای داخلی و خارجی گرفته تا شرایط خاصی که بر محیط و منطقه حاکم است. علاوه بر این عوامل قیمت این البسه بر حسب عوامل مختلف دیگر نیز تعیین می شود که می توان این طور به بیان آنها پرداخت:

 •  میزان کیفیت لباس پارچه ای بیمارستانی اهمیت فراوانی دارد و رابطه مستقیمی با قیمت این محصولات دارد. به طوری که هر چقدر کیفیت این پارچه بالاتر رود جنس لباس بهتر می شود و قیمت آن بالاتر می رود و بالعکس.
 • هر چه قدر لباس از ابعاد و اندازه بیشتری برخوردار می باشد به طبع قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.
 • استفاده از نیروهای انسانی در تولید لباس های بیمارستانی معمولا هزینه زیادتری دارد نسبت به استفاده از دستگاه های اتوماتیک. به همین جهت قیمت لباس های که به صورت صنعتی تولید می گردند ارزان تر تمام می شود.
 • هزینه حمل و نقل محصول از محل تولید تا محل فروش نیز بر قیمت نهایی محصول اثر می گذارد.
 • چرخ های استفاده در تولید لباس های بیمارستانی نیز تاثیر زیادی بر قیمت این محصولات می گذارند.
 • نحوه خرید و فروش و میزان خرید این محصول نیز از جمله موارد مهمی است که بر قیمت نهایی این محصولات اثر گذار هستند.

خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک

خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک خریدار لباس بیمارستانی یکبار مصرف معمولا انواع این محصولات را در مدل های مختلف در حجم بالایی تهیه می نمایند. چرا که استفاده از این لباس ها دز محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی مزایای زیادی دارد.
لباس بیمارستانی درجه یک یکبار مصرف نیازی به شستشو ندارد و به همین جهت بعد از استفاده دور ریخته می شود و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرف می باشد.

از آنجایی که دیگر نیازی به رفتن به رخت شورخانه و صرف انرژی های مختلف و نیروی انسانی ندارد و بعد از مصرف بدون هیچ گونه هزینه در سطل زباله ریخته می گردند و از اتلاف هزینه اقتصادی و انرژی جلوگیری می کنند.
همچنین این لباس ها به واسطه داشتن مواد استریل و اشعه گاما حدود سه سال قابل مصرف هستند و می توان با خیال راحت در مکان های پرخطر نیز استفاده شوند.

این لباس ها هیچ حساسیتی برای بیماران ایجاد نمی کنند همچون نوزادان، بیماران ریوی و کسانی که مشکلات تنفسی دارند.
مزیت دیگر این لباس ها این است که هیچ خونابه و عفونتی از سطح این لباس ها عبور نمی کند و مانع انتقال میکروب به بیرون می گردد. همچنین از آنجایی که در تولید این لباس ها الیاف نبافت استفاده شده است به سهولت بازیافت می شوند و به محیط زیست آسیب نمی رسانند.

بنابراین خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی با دانستن این مزایا بر حسب نیاز خود به خرید عمده و جزء این محصول می پردازد. معمولا این خریدارن انواع لباس ها را از تولید کنندگان معتبر تهیه می کنند.

همچنین اگر خریدار قصد خرید حجم بالایی از این محصولات را دارد و امکان خرید حضوری را ندارد بهترین شیوه خرید از سایت فروش این تولیدی می باشد تا در کمترین زمان ممکن محصول را برایشان ارسال نمایند.

عرضه کننده انواع لباس بیمارستانی با کیفیت

امروزه با ورود به دنیای تکنولوژی و فناوری و استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام بسیاری از کارها بسیار آسان گردیده است. همچنین در کمترین زمان ممکن با استفاده از فناوری های نوین می توان به انسان ها مختلف دسترسی داشت.
به عنوان مثال اگر قصد خرید تجهیزات مصرفی بیمارستان  را دارید یا دارای داروخانه یا مغازه لوازم بهداشتی هستید و برای تامین جنس مغازه تان احتیاج به خرید لباس های بیمارستانی در انواع مختلف دارید؛ بهترین شیوه، خرید از عرضه کننده لباس بیمارستانی می باشد که به فروش نمونه های متنوعی از این البسه با کیفیت بالا در نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف می پردازد.

این عرضه کننده معمولا از شیوه های مختلفی برای فروش محصولات خود همچون روش های سنتی و اینترنتی استفاده می نماید تا رضایت مشتریان را بدست آورد.

در گذشته تنها راه خرید این محصولات مراجعه حضوری بود، به همین جهت مصرف کننده باید مسافت طولانی را طی می کرد تا بتوانند این محصول را با قیمتی نه چندان مناسب خریداری کند.
اما امروزه و به لطف اینترنت خیلی سریع می توان انواع و اقسام لباس های بیمارستانی را با چند کلیک ساده و در کمترین زمان ممکن خریداری کرد خرید اینترنتی مزایای زیادی را برای مشتریان فراهم نموده است که برخی از آنها را این گونه بیان می کنیم:

 • با استفاده از این شیوه خرید می توان محصولات تولید کنندگان مختلف را از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر مقایسه کرد.
 • در خرید اینترنتی این البسه می توان نظرات کاربرانی که آنها را از این سایت خریداری نموده اند مشاهده کرد و از تجربیات آنها استفاده کرد.
 • در این شیوه خرید محصول را از تولید کننده اصلی خریداری می کنید و از اصالت محصول اطمینان کافی دارید.
 • این سایت ها در همه مواقع شبانه روز، ایام تعطیل و … به خرید محصولاتشان می پردازند.

بورس لباس بیمارستانی یکبار مصرف در سایز های مختلف

بورس لباس بیمارستانی یکبار مصرف در سایز های مختلف در بورس لباس های بیمارستانی یکبار مصرف می توان انواع مختلفی از آنها را در سایزهای گوناگون مشاهده کرد. معمولا انواع سایز لباس بیمارستانی یکبار مصرف این محصولات را مناسب استفاده همه بیماران اعم از نوزاد، کودک، بزرگسال و … نموده است.
همچنین تمام کادر پزشکی، پرسنل بیمارستان با هر سایز و اندامی می توانند به راحتی به استفاده از این البسه بپردازند طریقه دوخت این لباس ها به دلیل این راحت هستند تا هیچ خللی در رفت و آمد آنها ایجاد نکنند.
از جمله لباس های بیمارستانی یکبار مصرف می توان به کلاه، ماسک، دستکش لاتکس فاین، بلوز و شلوار و … اشاره کرد. این لباس ها به خصوص برای بیمارانی که حال آنها وخیم است مناسب هستند تا در حین بیماری دچار زخم بستر نشوند.

بنابراین بسیاری از مراکز درمانی بودجه فراوانی برای تهیه انواع مختلفی از این لباس ها در سایزها گوناگون در نظر گرفتند تا بتوانند با استفاده از این البسه به کاهش عفونتهای بیمارستانی بپردازند و از شیوع بیماری ها جلوگیری کنند.

1

 1. سلام. وقت بخیر. از محصولات این سایت استفاده کردم. کیفیت بسیار خوب و پاسخگویی مناسب از ویژگیهای بارز این سایت بوده و می تونید با خیال راحت و رضایتمندی فراوان آنچه رو که سفارش دادید با حداکثر تطابق با نیازتون دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.