بازار فروش ماسک سه لایه پزشکی مرغوب

با پیدایش و شیوع بیماری کووید 19 بازار خرید و فروش انواع ماسک های تنفسی بسیار داغ شده است، مشتریان تمایل دارند بهترین ماسک و را تهیه کنند تا از ابتلا به این بیماری در امان بمانند. در این میان بازار فروش ماسک جراحی که با نام ماسک سه لایه پزشکی در بین عموم مردم شناخته می شود،بسیار پررونق تر از سایر ماسک ها بوده است.این ماسک علاوه بر این که در محیط های درمانی و بیمارستان ها استفاده می شود،در حال حاضر برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا،توسط عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد.

بازار فروش ماسک سه لایه پزشکی مرغوب

مشخصات بهترین نوع ماسک سه لایه پزشکی

مشخصات بهترین نوع ماسک سه لایه پزشکی ماسک سه لایه پزشکی، می تواند بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان باشد، چرا که این نوع ماسک در مقایسه با ماسک کاغذی، از قدرت حفاظتی بیشتری برخوردار است. با شیوع بیماری کرونا، برای همگان بسیار مهم است که ماسکی را انتخاب و خریداری کنند که دارای قدرت حفاظتی بالا باشد، لذا ماسک سه لایه پزشکی دارای این ویژگی است.

ماسک سه لایه پزشکی، از دو لایه ی اسپارت باند و ملت بلون تشکیل شده است. لایه ملت بلون، مهم ترین لایه این ماسک می باشد که در عین این که هوا را از خود عبور می دهد، اما ویروس ها و ذرات معلق، قابلیت عبور از این لایه را ندارند. پس وجود این لایه در ماسک سه لایه، بسیار مهم است و اگر این لایه در ماسک وجود نداشته باشد، ماسک تهیه شده کارایی لازم را نخواهد داشت و توان این که از عبور ویروس ها، عفونت ها و ذرات معلق، جلوگیری کند را نخواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگی های ماسک سه لایه پزشکی، ضد آب بودن لایه خارجی آن است.

لایه میانی ماسک سه لایه پزشکی و لباس ژیمناستیک دخترانه مرغوب باید خاصیت الکترو استاتیک داشته باشد.برای فهمیدن اینکه آیا این مورد در ماسک رعایت شده است یا نه، می توانید یک ماسک سه لایه پزشکی را باز کنید و لایه میانی آن را روی دست بکشید، اگر حالت الکتریسه داشت،مشخص است که ماسک استانداردی را تهیه کرده اید.یکی دیگر از مشخصه های بافت میانی،نرم و لطیف بودن و وجود منافذ است تا تنفس با ماسک راحت باشد.

یک مشخصه دیگر که نشان می دهد ماسک پزشکی و شلوار راحتی زنانه ترک باکیفیت و استانداردی تهیه کرده اید،این است که هوای درون شش و ریه شما نتواند از ماسک عبور کند،مثلا زمانی که شما ماسک را بر روی صورت خود دارید و به یک شمع فوت می کنید،اگر شمع خاموش نشود نشان میدهد که ماسک با کیفیتی را تهیه کرده اید.البته یک ماسک سه لایه پزشکی با کیفیت در عین این که دارای این ویژگی است،نفس کشیدن با آن بسیار راحت است.تمامی مواردی که ذکر شد باید در یک ماسک سه لایه پزشکی وجود داشته باشد،تا این ماسک بتواند از ورود میکروب،ویروس و عفونت و ذرات معلق به بدن جلوگیری کند.

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه لایه پزشکی

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه لایه پزشکی مهم ترین عامل تاثیر گذار بر کیفیت ماسک سه لایه پزشکی،جنس لایه ها ی آن است.یعنی اگر در ماسک سه لایه از دو لایه اسپان باندی و یک لایه ملت بلون استفاده شده باشد،می توان گفت این ماسک دارای کیفیت بالا و مورد قبول است.وجود لایه میانی ملت بلون در ماسک سه لایه پزشکی بیشترین تاثیر را بر کیفیت آن دارد و در صورتی که این لایه در ماسک وجود نداشته باشد،میتوان گفت ماسک تقلبی و ناکارآمد است.

مدت زمان استفاده از ماسک هم میتواند بر کیفیت ماسک سه لایه پزشکی اثر گذار باشد،اگر ماسکی که استفاده می شود،خیس شود یا کثیف گردد،باید حتما تعویض شود و با شستن این ماسک ها به هیچ عنوان نمی توان دوباره از آن ها استفاده کرد.بهتر است این ماسک ها نهایتا هر پنج ساعت یکبار تعویض شود و حداکثر زمانی که می شود برای استفاده از این ماسک ها در نظر گرفت،یک روز است و بعد از این مدت حتما باید دور انداخته شوند.تنظیم ماسک و انطباق یا کیپ شدن آن روی صورت می تواند بر اثر گذاری بیشتر ماسک موثر باشد.

نکته دیگر این که ماسک های سه لایه پزشکی قابل شستشو نیستند و یکبار مصرف هستند.پس در اثر شستن کیفیت خود را از دست می دهند و دیگر کارایی لازم را ندارند.پس به هیچ عنوان این نوع از ماسک را نباید شست و بعد از هر بار استفاده باید دور انداخت.

نکاتی مهم برای خرید ماسک سه لایه پزشکی

نکاتی مهم برای خرید ماسک سه لایه پزشکی هنگامی که می خواهید ماسک سه لایه پزشکی تهیه کنید، باید به چند نکته توجه کنید: اولین و مهمترین نکته این است که، جعبه ماسک سه لایه پزشکی را بررسی کنید تا مطمئن شوید محصول خریداری شده دارای مهر استاندارد باشد. داشتن مهر استاندارد به شما این اطمینان را می دهد که ماسک سه لایه پزشکی، دارای کلیه استانداردهای لازم بوده و در محیطی بهداشتی تهیه شده است.

 

در زمان خرید ماسک سه لایه پزشکی، حتما باید دقت کنید ماسک دارای سه لایه باشد و یک لایه آن حتما ملت بلون باشد،چرا که ملت بلون در ماسک سه لایه همچون فیلتر است و مانع عبور ویروس ها،میکروب ها و مایعات می شود. قیمت ماسک سه لایه یکی دیگر از نکات مهم برای خرید آن است،مسلما خریداران سعی می کنند بهترین برند ماسک سه لایه را با مناسب ترین قیمت خریداری کنند.در زمان خرید حتما باید تاریخ تولید و انقضای ماسک بررسی شود و از خرید ماسک هایی که تاریخ انقضای آن گذشته است خودداری شود.

قیمت انواع ماسک سه لایه پزشکی مرغوب

قیمت انواع ماسک سه لایه پزشکی مرغوب در گذشته ماسک های سه لایه پزشکی بیشتر مورد استفاده پزشکان و کادر درمان و کارکنان مراکز درمانی بود و عموم مردم خیلی کم از این ماسک ها استفاده می کردند اما در حال حاضر و به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 و شیوع ویروس کرونا،میزان تقاضا برای خرید انواع ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا،افزایش چشمگیری داشته است و در این میان بازار ماسک سه لایه فروش بیشتری نسبت به سایر ماسک ها را تجربه کرده است.

قیمت انواع ماسک سه لایه پزشکی مرغوب در بازار با توجه به عواملی مانند برند و شرکت سازنده آن،نوع آن(ساده یا فیلتر دار)،ساخت ایران یا وارداتی بودن،خرید به صورت تکی یا بسته بندی و … می تواند متغییر باشد و خریداران ترجیح می دهند بهترین نوع ماسک سه لایه پزشکی را با قیمتی مناسب تهییه کنند.شرکت های مختلفی در زمینه توزیع انواع ماسک فعالیت دارند اما خریداران این محصول می توانند انواع ماسک سه لایه پزشکی مرغوب را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت البستک که در زمینه ارائه محصولات مصرفی و یکبار مصرف بیمارستانی فعالیت دارد تهییه کنند.

1

  1. سلام و خسته نباشیدبا شیوع بیماری کرونا بازار کار این ماسک پزشکی ها هم خوب شد.
    من چند بسته میخاستم با رنگ بندی های مختلف.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.