بزرگترین فروشگاه های لباس یکبار مصرف بیمارستانی

عمده ترین راهی که برای جلوگیری از شیوع و انتقال انواع بیماری و آلودگی های عفونی و غیر عفونی در بیمارستان های سراسر دنیا در نظر گرفته شده است استفاده از لباس هایی است که یکبار مصرف می باشند. این لباس ها علاوه بر اینکه استریل هستند و قیمت مناسبی دارند، ظاهر یکسانی به بیماران هر بخش از بیمارستان می دهند. لباس های بیمارستانی معمولا بوسیله خود بیمارستان و از بزرگترین فروشگاه لباس یکبار مصرف بیمارستانی تهیه و تامین شده و در اختیار بیماران بستری شده قرار می گیرد.

بزرگترین فروشگاه های لباس یکبار مصرف بیمارستانی

شرکت فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

شرکت فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

امروزه با توجه به اهمیتی که مراکز بهداشتی و درمانی به حفظ پاکیزگی محیط و استریل بودن انواع وسایل موجود در محل بیمارستان ها و درمانگاه ها می دهند، پوشیدن لباس های یکبار مصرف  برای تمام بیماران بستری شده الزامی می باشد.

از اینرو تولیدکنندگان بسیاری در سراسر ایران، با تولید محصولات با کیفیت در قالب شرکت فروش لباس یکبارمصرف بیمارستانی صادراتی مشغول به کار می باشند.

قیمت انواع پارچه یکبار مصرف شیراز در بازار تهران با توجه به درجه کیفیت مواد اولیه و برند آن متفاوت است.

در این شرکت ها تنها به دوخت لباس یکبار مصرف استریل اکتفا نمی شود و انواع گان های استریل جراحی، لباس یکبار مصرف مخصوص کودکان بیمار، رو تختی های یکبار مصرف، رو بالشی های یکبار مصرف، ماسک های ساده، نقابی و فیلتر دار، لباس ایزوله، لباس MRI شامل بلیز و شلوار یکبار مصرف، کلاه جراحی و سایر پوشاک یکبار مصرف مورد نیاز بیماران را دوخته و جهت عرضه در بازار داخلی  در اختیار بیمارستان ها یا مراکز فروش کالای پزشکی قرار می دهند تا براحتی در دسترس بیماران یا پزشکان یا سایر افرادی که ملزم به استفاده از آن ها می باشند قرار بگیرد.

بسیاری از شرکت های تولید کننده لباس استریل بیمارستانی نیز پا را فراتر گذاشته و تولیدات خود را در بازار جهانی عرضه می کنند بطوریکه سالانه درصد زیادی از تولیدات آن ها به کشور های مختلف خارجی که متقاضی محصولاتشان هستند صادر می گردد.

علت عمده صادرات لباس های استریل تولیدات ایران، قیمت ارزان و مناسب این لباس ها است که ناشی از وجود مواد پتروشیمی مورد نیاز جهت تولید این لباس ها در داخل کشور می باشد.

شرکت های فعال در زمینه تهیه و تولید انواع لباس بیمارستانی باید دارای مجوز لازم  از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی همچنین تاییدیه معاونت پزشکی شهرستان محل تشکیل شرکت باشند.

قیمت فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده

با افزایش روزانه نیاز بیمارستان ها، مراکز ام آر آی، کلینیک های بستری، درمان بستر ها و مانند این ها به انواع مختلف لباس های استریل، تولیدات کارگاه ها و مراکز تولید کننده این محصولات تا حد زیادی افزایش یافته است بگونه ای که می توان گفت یک تولید کننده که شرایط و امکانات تولیدی آن در حد متوسط است روزانه بین 1000 تا 5000 لباس یکبار مصرف تولید می کند.

بسیاری از این تولید کنندگان، لباس های استریل تولیدی خود را با تعداد بالا به فروش می رسانند، مثلا حداقل تعدادی را که به متقاضیان خود (که اغلب بیمارستان ها هستند ) عرضه می کنند 50 عدد تعیین می کنند و این بعلت پایین بودن قیمت روز لباس یکبار مصرف بیمارستانی است که باعث می شود فروش تکی یا کمتر از تعدادی مشخص برای آنان مقرون به صرفه نباشد.

بسیاری دیگر با تعیین قیمت لباس بیمارستانی یکبار مصرف بصورت عمده موافق هستند، این گروه با تعیین سقف قیمت فروش عمده، دامنه پذیرش سفارشات خود را بالا برده و در نتیجه روزانه تعداد بیشتری از لباس های استریل بیمارستانی را تولید کرده و به فروش می رسانند.

تولید کنندگانی که فروش عمده را سر خط اهداف تولیدی خود قرار داده اند معمولا تولید کنندگان بزرگی هستند که در شهرستان ها یا روستاهای اطراف محل استقرار مرکز تولیدی خود شعبات متعددی را دایر کرده اند و سفارشات عمده خود را که معمولا در تعدادی حدود بیش از 10000 عدد از انواع مختلف لباس بیمارستانی می باشد، بین این شعبه ها تقسیم می کنند.

پارچه لباس پرستار و همچنین  پارچه یکبار مصرف یزد از نوع آنتی باکتریال می باشد به همین دلیل کاملا بهداشتی است و هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نخواهد کرد.

بدیهی است که چنین تولید کنندگانی، تولیدات کارگاه های تولیدی خود را منحصر به یک نوع خاص از لباس های یکبار مصرف نمی کنند بلکه آن ها در زمینه تولید انواع گان، بلیز، شلوار، کلاه جراحی، لباس ایزوله و … همگی یکبار مصرف هستند مشغول به فعالیت می باشند.

از طرفی خرید عمده برای بیمارستان ها که عمده ترین متقاضیان این محصولات هستند مقرون به صرفه می باشد. چون آن ها بطور روزانه تعداد بالغ بر چندین هزار عدد از انواع مختلف این لباس ها را مورد استفاده قرار می دهند.

طبیعی است که خرید لباس یکبار مصرف استریل از سوی بیمارستان های بین المللی یا مراکزی نظیر مراکز تخصصی جراحی قلب، مراکز تخصصی جراحی مغز، مراکز تخصصی انجام فیزیوتراپی یا ام آر آی و مانند این ها دامنه گسترده تری نسبت به سایر مراکز درمانی دارد و همین امر منجر به فروش لباس بیمارستانی بصورت عمده و با قیمت پایین تر می شود.

خریدار لباس یکبار مصرف بیمار با تنوع گوناگون

خریدار لباس یکبار مصرف بیمار با تنوع گوناگون

لباس های استریل یکبار مصرف بعنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات مصرفی تمام بیمارستان ها و مراکز بستری بیماران، بصورت روزانه در تمام بیمارستان های سراسر دنیا استفاده می شوند.

از آنجایی که انواع مختلف لباس های یکبار مصرف به منظور جلوگیری از شیوع، انتقال و با انتشار انواع آلودگی، بیماری عفونی، انواع ویروس، میکروب و هرگونه بیماری قابل سرایت تهیه شده و در اختیار بیماران قرار داده می شوند، این لباس ها را در همه جای دنیا پس از استفاده، همراه با سایر زباله های عفونی از بیمارستان خارج می کنند.

بسیاری از بیمارستان های خصوصی با حفظ مسائل بهداشتی و درمانی و در نهایت حفظ خوش نامی بیمارستان خود، بهترین مارک لباس استریل بیمار را تهیه می کنند.

در کلیه مراکز درمانی و بیمارستان های جهان، تعدادی از پرسنل بعنوان مسئولین خرید، با در نظر گرفتن قیمت روز لباس های یکبار مصرف، لباس های استریل مورد نیاز بیمارستان ها را با مناسب ترین قیمت ممکن، تامین می کنند.

بسیاری از تولیدکنندگان نیز با راه اندازی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، با در اختیار قراردادن مشاوره رایگان در زمینه جنس، کیفیت، رنگ، تنوع، اندازه و قیمت این لباس های یکبار مصرف، انواع سفارشات در این زمینه را ثبت نموده و خود، کار توزیع را بعنوان یکی از خدمات در حین فروش بر عهده می گیرند.

قیمت روز لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف بیمار با تنوع مختلف معمولا از جنس اسپان، نخ، تتران و پارچه های سبک دیگر که قابلیت استریل شدن را داشته باشند تهیه می شوند.

این لباس ها همچنین دارای رنگ های مختلفی می باشند که در بیمارستان ها برای هر یک از بخش های مختلف بیمارستان، جهت تشخیص بیماران معمولی از بیماران حاد از آن ها استفاده می شود. قیمت لباس های یکبار مصرف، بر اساس جنس آن ها متفاوت می باشد، همچنین عامل موثر دیگر در قیمت گذاری این لباس ها ابعاد مختلف آن ها می باشد.

البته برای تعیین قیمت روز لباس های استریل از عوامل موثر دیگری مانند شرایطی که لباس ها در آن تولید می شود، موادی که جهت استریل کردن انواع مختلف این لباس ها استفاده می شود، هزینه مواد اولیه، هزینه حمل و نقل و توزیع لباس یکبار مصرف از محل تولیدی تا محل بیمارستان، هزینه دستمزد خیاط هایی که لباس ها را می دوزند و از همه مهمتر نوسانات بازار نیز می توان نام برد.

فروشنده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستان

فروشنده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستان

فروشندگان ایرانی انواع مختلف لباس بیمارستانی در جنس های مختلف، علاوه بر تامین لباس های یکبار مصرف داخلی، نیاز بسیاری از کشورهای دیگر را نیز برآورده می کنند.

این فروشندگان با تهیه این لباس های یکبار مصرف از تولیدکنندگان، نقش واسطه را ایفا کرده، محصولات با کیفیت بالا را بسته بندی و به محل بیمارستان حمل می کنند، بدیهی است که در چنین شرایطی سود کار نصیب واسطه ها می شود.

بسیاری از تولیدکنندگان نیز با توجه به کارایی متفاوت هر یک از اقلام لباس های یکبار مصرف، این لباس ها را با تنوع گوناگونی تولید کرده و علاوه بر فعالیت در حوزه تولید این لباس ها، خودشان اقدام به فروش انواع لباس بیمارستانی نموده و توانسته اند با ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تنوع در طرح و رنگ، فروش انحصاری این محصول را در دست بگیرند و بعنوان فرشنده برتر بهترین لباس بیمارستانی یکبار مصرف، بازار فروش عمده این محصولات را به خود اختصاص دهند.

عرضه مستقیم این لباس ها توسط بسیاری از تولیدکنندگان و مخصوصا فروش عمده آن ها با نازلترین قیمت منجر به این شده که تولید کنندگان بتوانند با کنار زدن واسطه ها سود خوبی از فروش محصولات خود کسب کنند.

بسیاری از این فروشندگان از طریق نمایندگی های انحصاری خود اقدام به فروش با کیفیت ترین و متنوع ترین لباس های یکبار مصرف بیمارستانی نموده اند.

در این نمایندگی ها لباس اتاق عمل، لباس یکبار مصرف کادر درمانی و پزشکی، لباس یکبار مصرف پرستار، انواع گان، لباس یکبار مصرف بیمارستانی زنانه، مردانه و بچگانه با کیفیت بالا ارائه می شود که لباس های یکبار مصرف زنانه منحصر به استفاده بانوان در بخش های زنان و زایمان و بستری زنان بیمارستان ها، لباس های یکبار مصرف مردانه ویژه استفاده در بخش های بستری و جراحی مردان و لباس های یکبار مصرف بچگانه نیز ویژه اطفال بستری شده در بخش های اطفال، عفونی و بیماری های خاص بیمارستان ها می باشند.

مراکز خرید لباس یکبارمصرف بیمارستانی در ایران

بعلت تقاضای زیاد بیمارستان ها و مراکز درمانی مبنی بر تولید انبوه انواع لباس ایزوله بیمارستانی و سایر انواع لباس های یکبار مصرف  در کوتاه ترین زمان ممکن، امروزه مراکز زیادی بعنوان مراکز خرید لباس یکبار مصرف بیمار در سراسر ایران مشغول به فعالیت می باشند.

در این مراکز انواع لباس های یکبار مصرف استریل شده در بسته بندی های مناسب بع متقاضیان عرضه می شود.

در این مراکز، خرید لباس های بیمارستانی به دو صورت عمده و تکی انجام می شود.

مراکز خرید انواع لباس یکبار مصرف تمام تلاش خود را برای ارائه هر چه بهتر و سریع تر انواع لباس های استریل یکبار مصرف می نمایند تا خریداران بتوانند براحتی با کیفیت ترین انواع لباس یکبار مصرف بیمار را بدست آورند.

این مراکز معمولا نمایندگی هایی هستند که تولید کنندگان جهت فروش محصولات خود راه اندازی کرده اند ( بنوعی نمایندگی انحصاری فروش محصولات آن ها محسوب می شوند ) به این ترتیب در زمینه تولیدات البسه یکبار مصرف بیمارستانی فعالیت گسترده ای انجام می دهند.

بر این اساس، رقابت میان مراکز خرید لباس یکبار مصرف به معنای رقابت گسترده میان تولید کنندگان آن ها می باشد.

بسیاری از این مراکز خرید، با ارائه شماره تلفن های ثابت و همراه به مشتریان خود (که اغلب متصدیان خرید بیمارستان ها هستند )آنان را تبدیل به مشتریان دائمی خود نموده و از این طریق اقدام به فروش محصولات موجود در انبار های خود می کنند.

بهترین و پرفروش ترین مارک لباس یکبار مصرف بیمار

بهترین و پرفروش ترین مارک لباس یکبار مصرف بیمار

کیفیت لباس های استریل یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده توسط بسیاری از تولیدکنندگان داخلی آنقدر بالا می باشد که برند آنان را به بهترین مارک لباس بیمار یکبار مصرف تبدیل نموده است.

این تولید کنندگان تمام تلاش، توان و تجهیزات خود را در زمینه تولید انواع گان استریل و لباس یکبار مصرف بکار می گیرند تا بتوانند نیاز های عمده بسیاری از بیمارستان ها را مبنی بر تهیه سریع و فوری لوازم یکبار مصرف استریل شده، تامین نمایند.

آنچه تولیدات این گروه را تبدیل به مارک برتر نموده است، استفاده از بهترین و پیشرفته ترین ابزار و وسایل برش، دوخت، استریل سازی اقلام دوخته شده، بسته بندی، حمل و نقل و در نهایت، ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود، استفاده از دستگاه های صنعتی استریم جهت استریل کردن لباس های یکبار مصرف تولید شده، بهره گیری از کادر دوخت مجرب در زمینه دوخت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی، دوام و کیفیت پارچه هایی که در تهیه لباس بیمارستانی یکبار مصرف از آن ها استفاده می شود، اندازه دقیق و استاندارد لباس های بیمارستانی و …را می توان نام برد.

در این مراکز تولیدی، برش از طریق دستگاه لیزر انجام می شود، به این ترتیب که الگو و اندازه را برای دستگاه لیزر تعریف می کنند و دستگاه در کمتر از چند دقیقه صدها دست لباس را برش می زند.

در تولیدی های صنعتی که کار تولید و بسته بندی این نوع لباس هاه را انجام می دهند، هر چند که پس از پایان کار، لباس های یکبار مصرف را استریل می کنند اما پرسنل ملزم به انجام آزمایشات دوره ای سلامت هستند.

همچنین استفاده از ماسک و دستکش در حین کار برای آنان الزامی است تا هیچ گونه آلودگی از طریق عطسه، سرفه، برخورد با دست یا عوامل دیگر به لباس ها منتقل نشود.

پس از دوخت نوبت به استریل کردن البسه یکبار مصرف تولید شده می رسد که برای این کار، البسه را در محفظه ای از بخار گرم و مواد ضدعفونی کننده یا در دستگاه اتوکلاو قرار می دهند.

بسته بندی بعنوان یکی از نهایی ترین مراحل تولید لباس های استریل بیمارستانی، بسیار حائز اهمیت است که در تولیدی های بزرگ و مشهور لباس های یکبار مصرف را بدون دخالت دست و بوسیله دستگاه های صنعتی بسته بندی می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.