توزیع مستقیم لباس سرهم بیمارستانی صادراتی

لباس سرهم بیمارستانی برای مصارف مختلفی در بیمارستان بکار گرفته می شود. این نوع لباس بسیار سبک بوده و قابلیت شستشو و استفاده مجدد را ندارد. فروشنده لباس یکبارمصرف پزشکی، این محصول را از تولیدکنندگان معتبر و واحدهای تولیدی دارای مجوز از وزارت بهداشت تهیه و به دست مصرف کننده می رساند.

توزیع مستقیم لباس سرهم بیمارستانی صادراتی

لباس سرهم بیمارستانی چه مزیت هایی دارد؟

لباس سرهم بیمارستانی چه مزیت هایی دارد؟ در بیمارستان ها دو نوع پوشش و البسه وجود دارد؛ دسته اول که مورد استفاده بیماران در طول مدت بستری شدن قرار می گیرد و یا برای پرسنل، پزشکان، نیروهای خدماتی و … درنظر گرفته می شود و عموما از جنس تترون هستند. این لباس ها قابل شستشو بوده و فقط برای یک نفر اختصاص می یابد و پس از پایان دوره استفاده دور انداخته خواهد شد.

لباس بیمارستانی صادراتی نوع دیگری از البسه بیمار و درمانگر است که باتوجه به هدفی که دنبال می کند دارای طرح های مختلفی می باشد.

اغلب دارای سایزبندی محدودی هستند و در دو شکل کوچک سایز و بزرگ سایز تولید می شوند. این نوع لباس هیچ دکمه ای در قسمت جلو ندارد، بلکه در پشت لباس بندهایی برای گره زدن گذاشته شده و می توان با کمک این بندها، سایز لباس را مناسب بیمار گره زد.

لباس یکبارمصرف در بیمارستان برای انجام ام آر آی، بستری بیمار،خرید لباس بیمارستانی و یا پزشک در اتاق عمل و امثال آن کاربرد دارد. از ویژگی های این لباس امکان عبور جریان هوا در آن است. با وجود نازکی و لطافت لباس یکبارمصرف، بدن نما نیست و فرد استفاده کننده دارای پوشش کامل خواهد بود. این نوع لباس هم در سایزهای مختلفی تولید می شود.

علاوه بر سایز که هر بیمارستان چندین نمونه لباس در سایز کوچک و چند نمونه برای افراد درشت و چاق در اختیار دارد، این مدل لباس ها در انواع زنانه و مردانه تولید می شوند.

تولیدی های البسه بیمارستانی و همچنین دستکش لاتکس جبعه ای به کار تهیه و توزیع لباس های یکبارمصرف پزشکی مشغول هستند که همگی از وزارت بهداشت مجوز تولید چنین البسه ای را دریافت کرده اند.به دلیل اهمیت رعایت بهداشت و جلوگیری از انتقال میکروب و دیگر عوامل بیماری زا به فرد استفاده کننده، لباس های یکبارمصرف بیمارستانی پیش از بسته بندی کاملا استریل می شوند.

جنس پارچه مناسب برای تولید لباس سرهم بیمارستانی

جنس پارچه مناسب برای تولید لباس سرهم بیمارستانی لباس یکبار مصرف پرستاری برای کادر درمان گزینه خوبی بوده و می تواند آنها را لز هر گونه آلودگی محافظت کند. در مورد این لباس نکات زیادی وجود دارد که شما چه در زمان خرید و چه استفاده باید به آن توجه کنید. طراحی و دوخت آنها کاملا ساده بوده تا به راحتی پوشیده شوند و کارایی آسانی داشته باشند.

این لباس ها از پارچه های بدون بافت و اسپان باند دوخته شده اند بدین ترتیب قدرت جذب بالایی دارند و به خوبی خون و رطوبت را حفظ می کنند تا به بدن فرد نرسد. وزن آنها باید سبک باشد تا در زمان مصرف کادر درمان خسته نشوند و روی بدن خود احساس سنگینی نکنند. بافت آنها هیچ گونه پرزی ندارد بدین ترتیب آلودگی در آن جمع نمی شود.

در یک بررسی کلی در خصوص انواعتولید لباس بیمارستانی ، باید خدمتتان عرض کنیم که علت تنوع در تولید چنین البسه هایی بیشتر به منظور کیفیت و کارایی بهتر استفاده از آن در محیط های مختلف بیمارستانی می باشد، به عنوان مثال لباس یکبار مصرف دامپزشکی و لباس یکبار مصرف پرستاری دو مورد از پرکاربردترین لباس های یکبارمصرف بیمارستانی به شمار می روند که در رابطه با خصوصیات هر کدام در ادامه به توضیحات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

در خصوص لباس های یکبار مصرف دامپزشکی، طراحی چنین البسه هایی به گونه ای است که هم پوشیدن آن برای دامپزشک راحت و آسان بوده و هم قابلیت بالایی در جلوگیری از بیماری های بین انسان و دام دارند، این البسه معمولا به صورت سراسری توسط یک زیپ در قسمت جلوی لباس کل بدن به جز صورت را می پوشانند.

راهنمای خرید لباس سرهم بیمارستانی صادراتی

راهنمای خرید لباس سرهم بیمارستانی صادراتی لباس بیمارستانی سرهمی در انواع مختلفی تولید می شود که با توجه به نیاز بیمارستان قابل تغییر می باشد. این لباس ها می تواند لباس یکبار مصرف یکسره و یا چند تکه باشند که از باکیفیت ترین مواد اولیه تولید می شوند.

محصولات یکبار مصرف برای بیماران سرپایی و یا جراحی ها مناسب است که برای خانم ها و آقایان و کودکان متفاوت است و هر کدام رنگ های مخصوص به خود را دارد. در این میان البسه پرسنل بیمارستان متفاوت از بیمار است و معمولا شامل ماسک، دستکش و کلاه می باشند. این محصولات به صورت یک پک در دسترس قرار دارد.

گروهی از لباس ها، لباس های بیمارستانی پارچه ای هستند که مخصوص پخش بستری اند و مانند لباس های یکبار مصرف از تنوع رنگ برخوردارند و مخصوص خانم ها و آقایان و کودکان مجزا می باشد.

برخی از بیمارستان ها، کلینیک ها و یا درمانگاه های خصوصی تمایل دارند که آرم مرکز در لباس حک شود که به صورت سفارشی به تولیدی ها تهیه می شود و با توجه به سفارش می تواند از رنگ های متنوع و شادی همچون بنفش، لیمویی، گلبهی و … باشد.

فروشنده انواع لباس سرهم بیمارستانی صادراتی

فروشنده انواع لباس سرهم بیمارستانی صادراتی توزیع کننده لباس بیمارستانی با تولیدکنندگان اصلی در ارتباط بوده و کالا را در حجم عمده از تولیدی های انواع لباس یکبارمصرف بیمارستانی خریداری می کند. سپس این لباس ها با توجه به نیاز هر شهر، میان بیمارستان ها توزیع می شود. خرید از توزیع کننده به شکل مستقیم می تواند به دریافت کالا با قیمتی مناسب و ارزان منتهی شود.

توزیع کننده عمده، لباس بیمارستانی و انواع البسه دیگر ماننددمپایی یکبار مصرف بیمارستانی و کلاه و غیره را با کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان می گذارد تا در مدتی که مورد استفاده قرار می گیرند موجب حساسیت پوستی و یا آزار بیمار نشود. این لباس باید از راحتی کامل برخوردار باشد تا حرکت و فعالیت فرد را محدود نکند. رعایت تمام این موارد به فروش بهتر کالا کمک می کند.

این شرکت تولیدی لباس یکبار مصرف دامپزشکی را به صورت عمده تولید می کند بدین ترتیب این پوشش ها در بازار به وفور یافت می شوند و بازار هیچ کمبودی هم ندارد از لین رو تولیدی می تواند حتی در سطح جهانی هم فعالیت کند و این لباس ها را با بسته بندی استریل و مجزا به کشورهای دیگر صادر کند.

تولیدی های زیادی در سطح کشور در حال فعالیت هستند‌. آنها با مارک های معتبری که روانه بازار می کنند با هم رقابت نزدیکی دارند و سعی می کنند تا با بالا بردن سطح کیفی محصولات خود در بازار خارجی هم فعالیت داشته باشند. تولید کنندگان برای بالا بردن سرعت تولید از ماشین های اتوماتیک برای دوخت و همچنین برش استفاده می کنند.

لباس های یکبار مصرف چون استفاده زیادی دارند سطح تولید آنها خصوصا در زمان کرونا بیشتر هم شده است بدین ترتیب تولیدی توانسته به توسعه و پیشرفت خوبی دست پیدا کند. این می تواند سود خوبی و درآمد ارزی زیادی به همراه داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.