خرید انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف

بیمارستان ها با توجه به مسؤلیت های مختلفی که دارد از انواع لباس فرم و لباس کار یکبار مصرف و لباس ژیمناستیک دخترانه برای پرسنل خود استفاده می کند. لباس فرم بیمارستانی از جمله مهمترین دغدغه مدیران بیمارستانها و درمانگاهها و آزمایشگاه های بزرگ است. طراحی، برش و دوخت لباس پزشکی با پارچه های با کیفیت و خرج کار مناسب و در شأن شغل شریف پرستاری و پزشکی با قیمت مناسب تخصص ماست. خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی باید از فروشگاهی که دارای کیفیت بالایی می باشد باید انجام شود.

خرید انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف

فروش لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت مناسب

فروش لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت مناسبتولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف و شلوار راحتی زنانه ترک به دلیل وجود مواد اولیه تهیه شده از مواد پتروشیمی، قیمت لباس یکبار مصرف را بسیار پایین می آورد و پایین بودن قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی  باعث شده که تولیدکنندگان لباس یکبار مصرف بیمارستانی توانایی بالایی در ارائه لباس های خود را در منطقه به بالاترین حد خود برسانند.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی به دلیل کمتر کردن انتقال عفونت های بهداشتی و پسا عملی طراحی و تولید شد، این لباس های بیمارستانی برای پزشکان و عوامل موجود در اتاق عمل طراحی و تولید شد که به آنها لباس های یکبار مصرف استریل ( گان استریل ، کلاه جراح استریل و… ) بطور کلی پک های جراحی استریل می گویند و پس از آن این لباس ها برای بیماران نیز طراحی و تولید شد، که به آنها لباس بیمار یکبار مصرف گفته می شود، این لباس ها از چند قسمت تشکیل شده اند( گان یکبار مصرف، بلوز یکبار مصرف، شلوار یکبار مصرف، کلاه یکبار مصرف و …) تهیه و تولید می شوند، تولیدکنندگان لباس یکبارمصرف بیمارستانی بایستی دارای مجوز های مخصوصی از طرف سازمان های مربوط و همچنین وزارت بهداشت باشند، تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با داشتن این مجوز ها و همچنین داشتن امکانات مخصوص بسیار ساده می باشد، در صورتی که تولیدکننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی بخواهد پک های استریل تولید کند می بایست دارای دستگاه های گران قیمتی همچون دستگاه اتوکلاو و اتاق مخصوص استریل کردن نیز باشد.

با توجه به پتانسیل های تولیدی خود در زمینه تولید شلوار یکبارمصرف، تولید کلاه یکبار مصرف، تولید گان یکبار مصرف، تولید روتختی یکبار مصرف، تولید روبالشتی یکبار مصرف و … بطور کلی تولید لباس های یکبار مصرف و منسوجات یکبار مصرف با استفاده از پارچه اسپان باند مخصوص بیمارستانی در گرماژ های مختلف بر آن است تا بتواند تولیدات لباس های و منسوجات یکبار مصرف خود را که با پارچه اسپان باند تولید کرده به کشور های دیگر صادر کند و صادرکننده لباس های یکبار مصرف، پک استریل و همچنین انواع تجهیزات پزشکی باشد، البته نکته قابل اشاره در خصوص تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی( لباس بیمار، پک جراحی و…) این است که پاچه این لباس های که اسپان باند ام دارد، از مواد اولیه پتروشیمی میباشد و به دلیل پایین بودن قیمت مواد پتروشیمی ، قیمت پارچه اسپان باند پایین بوده و تولید لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت پایینتری نسبت به سایر کشور هایی همچون ترکیه می باشد و یکی از مزیت های رقابتی که قیمت لباس یکبار مصرف می باشد.

مرکز خرید لباس بیمار یکبار مصرف ارزان قیمت

فروش لباس یکبار مصرف  از طریق تولیدی لباس بیمارستانی صورت می گیرد. این کارگاه های تولیدی هستند که انواع لباس های باکیفیت را دوخته و سپس به صورت انبوه وارد بازار خرید و فروش می نمایند. آن ها سعی دارند تا از این طریق به سر تا سر کشور محصولات خود را عرضه کنند و فروش بیشتری داشته باشند. به همین دلیل، برخی از آنان نمایندگی هایی را در گوشه و کنار کشورمان ایجاد کرده اند. آن ها از سایت های اینترنتی هم برای فروش عمده بهره می برند.

مرکز خرید لباس یکبارمصرف ما نیز با سالها تجربه و کسب رتبه برتر در میان سایر تولیدکنندگان توانسته است همواره به خریداران این نوع محصولات خدمت رسانی کند.

لیست قیمت انواع لباس بیمار یکبار مصرف در بازار

لیست قیمت انواع لباس بیمار یکبار مصرف در بازارانواع لباس های یکبارمصرف:

1.       لباس یکبار مصرف ام آر آی

2.      لباس یکبار مصرف بیمار

3.     کلاه یکبارمصرف

4.      شلوار یکبار مصرف

5.      بلوز یکبار مصرف

6.      گان یکبار مصرف

7.     روتختی یکبار مصرف

8.     روبالشتی یکبار مصرف

9.      دروشیت یکبارمصرف

10.    پیراهن یکبار مصرف

11.     آستینچه یکبارمصرف

کیفیت بسته به نوع پارچه و خرج کاری است که در دوخت لباس پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از پارچه های موجود در بازار به دلیل فیک بودن از کیفیت لازم برخوردار نیستند. برای انتخاب پارچه مناسب باید به بعضی نکات توجه کرد.

برای خرید لباس بیمار یکبار مصرف باید انواع لباس های مورد استفاده در یک بیمارستان را بشناسید:

  • لباس فرم بیمارستانی
  • لباس فرم پرسنل
  • لباس بیمار
  • لباس مخصوص اتاق عمل
  • لباس خدمات
  • لباس پزشکی
  • لباس بارداری

لباس بیمار:

برای لباس بیمار معمولا از پارچه های تترون و ترگال استفاده می شود برای بیماران آقا از رنگ آبی و برای بیمارهای خانم از رنگ صورتی استفاده می شود.

لباس فرم پرسنل:

اصولا واحد های مانند پذیرش و واحد اداری یک بیمارستان از لباس فرم برای پرسنل خانم از مانتو فرم اداری و برای پرسنل آقا از پیراهن و شلوار استفاده می کنند.

لباس مخصوص اتاق عمل:

پارچه های بیمارستانی که عمدتا به رنگ های سبز و آبی می باشند از پنبه استفاده می شود و از مهم ترین ویژگی های پارچه های بیمارستانی قابلیت استریل چندباره آنها می باشد. جراحان با رنگ های سبز و آبی می تواندد دید خود را نسبت به اشیاء قرمز همانند احشای خون آلود بالا ببرند و در نتیجه تمرکز بالایی داشته باشند و در کل رنگ و مدل لباس های استریل با غیر استریل باید باهم تفاوت داشت باشد.

لباس خدمات:

جنس پارچه باید در برابر مواد شوینده مخصوص مواد ضدعفونی کننده مقاوم باشد که معمولا نوعی کیفیت رنگرزی پارچه را ضد آب ژاول یا ضد آب ژاولی می نامند که به معنی ثابت بودن رنگ پارچه است.

لباس پزشکی:

روپوش های پزشکی معمولا یک تیکه مانند روپوش یا دو تیکه مانند روپوش و شلوار است که از جنس پلی استر یا پنبه هستند. از لحاظ جنس هم باید مقاوم و راحت باشد و به راحتی اتو شود.

لباس بارداری:

جنس پارچه لباس بارداری هم مانند لباس بیمار از تترون یا ترگال می باشد البته به فراخور حال بیمار و همچنین راحتی کادر درمانی برای درمان دوخت و برش این لباس مخصوصا در قسمت یقه لباس و حلقه آستین و دور کمر کمی آزادتر می باشد.

مجموعه ما لباس های فرم بیمارستانی را با استفاده از بهترین نوع پارچه در بازار و با بهره گیری از بروزترین مدل های روز دنیا طراحی و تولید نموده و با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر تولیدی ها در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. برای سفارش یا مشاوره در سفارشات خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و لباس یکبار مصرف بیمار ارزان را خریداری کنید.

قیمت فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمارستانی در رنگ های مختلف

شرکت ما تولید کننده البسه یک بار مصرف بیمارستانی با طرح ها و رنگ های متفاوتی باشد. در سایه الطاف پروردگار و حمایت مشتریان عزیز تمام مراحل تولید اعم از بافت پارچه، تکمیل، رنگرزی و دوخت لباس در بخش های مختلف این مجوعه انجام گرفته و به دلیل حذف واسطه محصولات نهایی با قیمت مناسبتری به صورت عمده و جزیی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این شرکت با تکیه بر تجربه همکاری با مراکز پزشکی؛ آزمایشگاهی و بیمارستانی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا مشاور و همراه جامعه پزشکی می باشد.

آنچه این شرکت را از دیگر تولید کنندگان متمایز می سازد تولید مواد اولیه و تنوع در طرح و رنگ محصولات بوده که این امر به احتمام تیم تولید و طراحی شرکت مقدور گردیده به طوری که هر مرکز بیمارستانی یا درمانی البسه متمایز و مختص به خود از نظر طرح و رنگ را دارا می باشد.ما کیفیت را سرلوحه اهداف خود قرارداده و همواره خواهد کوشید با به روزرسانی دانش و مهارت خود رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

عرضه کننده مستقیم لباس بیمار یکبار مصرف در انواع سایزها

عرضه کننده مستقیم لباس بیمار یکبار مصرف در انواع سایزهاپرفروش ترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی در کشور، طبعاً آن نوع از محصولی می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در عین حال، قیمت مناسبی هم داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به فروشندگان گوناگون، سراغ لباس های پرفروش را بگیرد. به این ترتیب، خواهید دانست که کدام یک از لباس ها پرفروش می باشند و می توانید به خرید لباس بیمارستانی پر طرفدار هم اقدام کنید. از فروشگاه های آنلاین هم می توان پرفروش ترین لباس مریض بیمارستان یا هر مدل دیگر را هم به دست آورد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایزهای مختلف و تعداد بالا را می شود از کلی فروشی های این گونه البسه تهیه کرد. در هر شهری، مراکزی وجود دارد که در آن انواع کالای پزشکی عرضه می شود. یکی از این کالاها لباس بیمارستانی یکبار مصرف است. این گونه از محصول را به اشکال مختلفی عرضه کنندگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که هر کدام شان دارای قیمت های متفاوتی اند.

انتخاب جنس پارچه بیمارستانی از اهمیت زیادی برای عرضه کننده و خریدار برخوردار است. محیط بیمارستان و مراکزدرمانی باید عاری از هر نوع ویروس و میکروبی باشد، به این منظور لباسهای بیمارستانی باید به صورت مداوم شست و شو و تمیز شوند و اگر جنس پارچه این لباسها در برابر انواع مواد ضدعفونی کننده و شوینده،مقاوم نباشد،خیلی زود کیفیت خود را از دست داده و فرسوده میشود. بعلاوه جنس لباس بیمار باید به نحوی باشد که در بدن بیمار ایجاد حساسیت نکند.وزن سبکی داشته باشد،بدن نما نباشد و بیمار در آن احساس راحتی کند.

نمایندگی فروش انواع لباس های مخصوص بیمارستان

تولید پوشاک بیمارستانی یکی از مهمترین نیازها در تهیه تجهیزات و مواد برای تجهیزات پزشکی و بیمارستان ها است. بیمارستان ها عوامل مختلفی در جمع آوری مشتریان منابع انسانی دارند. یکی از این عوامل پوشاک مورد استفاده در بیمارستان ها است که ممکن است لباس بیمار یا لباس کارکنان باشد. تولید پوشاک بیمارستانی در کارخانه های بزرگ شهر انجام می شود و سپس جهت توزیع و توزیع به سایر شهرها ارسال می شود. همچنین امروز کارگاه های آموزشی بیمارستان در شهرهای کوچک نیز راه اندازی شده است.
فروشندگان لباس بیمارستان، نوع و قیمت پارچه لباس بیمارستانی، کیفیت محصول، نوع، اندازه، طراحی و غیره را قیمت گذاری می کنند و قیمت لباس بیمار را به خریداران عرضه می کنند. فروش لباس بیمارستان یکبار مصرف به صورت عمده یک قیمت عالی و مناسب برای بیمارستان ها و کلینیک های دولتی و خصوصی است.
لباسهای بیمارستانی یکبار مصرف باید از الیاف نرم نرم باشد. این الیاف باید در برابر تعریق و رطوبت مقاوم باشند. در دو نوع با دکمه های و بدون آن عرضه می شود. هر بخش بیمارستان دارای رنگ خاص خود است که در رنگهای مختلف تولید می شود. پوشاک بیمارستانی یکبار مصرف در یک بسته بهداشتی کاملاً تمیز که شامل کلاه، دمپایی، شلوار و ماسک است.

نمایندگی های فروش با ارایه محصولات به مسوولین تدارکات بیمارستان و خریدار لباس بیمارستانی می توانند لباس های تولیدی خود را در اختیار آنان قرار داده و لباس ها را با سلیقه خود انتخاب کنند. همچنین در صورت وجود هرگونه مشکلی می توان با مراجعه به نمایندگی  لباس ها را تعویض نمایند.

خریدار لباس یکبارمصرف بیمارستانی با کیفیت

خریدار لباس یکبارمصرف بیمارستانی با کیفیتخریداران لباس بیمارستانی برای تهیه لباس به کارگاه های مختلفی بروند. در هر حال، آن چه برای خریداران مهم است، این امر می باشد که محصولی با کیفیت را در خریداری کنند.یکی از ویژگی های مهم در انواع لباس های بیمارستانی این است که از پارچه های های اسپان باند که دارای مواد سلولزی و طبیعی و پنبه تشکیل شده است استفاده شود. این مواد باعث می شود که لباس یکبار مصرف بیمار خاصیت جذب مایعات (ترشحات و خونابه) که از بدن بیمار دفع می شود را داشته باشد و از ایجاد بوی بد و انتقال عفونت جلوگیری کند.

به دلیل استفاده از موارد ذکر شده در هزینه های درمانی صرفه جویی می شود. طول لباس یکبار مصرف بیمار 1.10متر الی 1.20متر می باشد و شلوار ان به طول یک متر تولید می شود. این لباس یکبار مصرف بیمار طوری طراحی شده که برای هر سایز قابل استفاده است.

خریداران لباس های بیمارستانی حتی به رنگ لباسه نیز دقت می کنند و برای بانوان به رنگ صورتی و برای آقایان به رنگ آبی می باشد. رنگ آبی از لحاظ روان شناسی به بیمار احساس آرامش و امنیت را القا می کند. رنگ صورتی از لحاظ روان شناسی در خانم ها باعث رفع خستگی و شادابی می گردد. لباس یکبار مصرف بیمار از پاچه هایی با گرماژ بالا (38 الی 50)گرم تولید می شود که باعث می شود این لباس بدن نما نباشد و به دلیل ضخامت بالا قابلیت جذب بالایی نیز دارد. نوار دور دوزی شده و شکاف لباس در بالا باعث می شود که مادران راحت تر به نوزادان شیر دهند.

اگر شما خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی هستید حالا با کسب اطلاعات کافی به سراغ خرید آن بروید و به مراکز عرضه لباس بیمارستانی مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.