قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی 98 در رنگ های خاص

قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی 98 و ماسک جراحی بند دار در نمایندگی های موجود در سطح کشور ایران با قیمت های متفاوت و متغیری انجام میگیرد. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی, یکی از پارچه های مورد نیاز هر تولیدی می باشد که طرف قرارداد با واحد بهداشت و درمان است. یک موضوع جالب در مورد پارچه البسه بیمارستانی این است که تنها محدوده کاربرد این پارچه, دوخت البسه ها و لباس های بیمارستانی و هم چنین لوازم مصرفی مورد استفاده در این جور محیط ها نمی باشد. هر جایی را فکر کنید از پارچه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شود, به عنوان نمونه: استفاده در صنایع خودروسازی,بسته بندی,کالای خواب و هزاران مورد دیگر.

قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی 98 در رنگ های خاص

قیمت پارچه های البسه بیمارستانی باکیفیت در سال 98

قیمت پارچه های البسه بیمارستانی باکیفیت در سال 98قیمت پارچه لباس بیمارستانی و قیمت پارچه های اسپان باند در نمایندگی ها و مراکزی که فروشش را انجام می دهند, بیش از حد متفاوت می باشد. دلیل اصلی این موضوع متفاوت بودن اول گرماژ پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و سپس عرض است.

خرید پارچه لباس بیمار ارزان قیمت مراکز درمانی

خرید پارچه لباس بیمار ارزان قیمت مراکز درمانیپارچه های لباس بیمارستانی انواع زیادی دارد که عبارت است از: -پارچه تترون -پارچه ترگال ساده و کجراه -پارچه فلامنت فلامنت -پارچه فلامنت پنبه -پارچه ویسکوز ویسکوز ساده و طرحدار -پاچه اسپان باند یا بی باف -پارچه اس ام اس -پارچه های ملحفه ای -پارچه برزنت بیمارستانی -پارچه های پرده ای

فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی بصورت عمده

فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی بصورت عمده اگر به حجم خرید پارچه یکبار مصرفی بیمارستانی نیز نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد که خرید این پارچه را اغلب بالای ۱۰۰۰۰ متر و ۲۰۰۰۰ متر انجام می دهند. خرید پارچه یکبار مصرف اگر به صورت محدود و یکی دو طاقه انجام شود, به خاطر این است که یا می خواهند کیفیت پارچه خریداری شده را مورد تست قرار دهند و یا می خواهند تازه اقدام به شروع همکاری با بیمارستان ها نمایند.

تولید کنندگان پارچه های یکبار مصرف اسپان باند بیمارستانی

تولید کنندگان پارچه های یکبار مصرف اسپان باند بیمارستانیمحصولات بهداشتی تراست بیمارستانی در میان عامه نام هایی مثل پارچه یکبار مصرف, پارچه گان یکبار مصرف, بی بافت, نبافت و پارچه لایه سوزنی دارد. این پارچه دارای مصارف بهداشتی, پزشکی و صنعتی است, که در این جا به مصرف پزشکی آن می پردازیم. اسپان باند از الیاف پرس شده تشکیل می شود و چون تار و پود ندارد به آن بی بافت می گویند. این پارچه در عرض های 160, 120, 100 سانتیمتری موجود است و از ۱۶ گرم به بالا تولید می شود. گرماژ اسپان باند از وزن ۲۰ تا ۱۱۰ گرم به صورت مضرب ۵ بالا می رود که برای مصارف بیمارستانی معمولا از وزن بین ۳۰ تا ۶۰ گرم آن استفاده می کنند. این پارچه دارای تنوع رنگ سفید, آبی, صورتی, آبی نفتی . غیره است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.